هفت اقلیم

اندر احوالات هفت اقلیم از زمین و آسمان ،مردمان و شهرمان و...(از هر دری سخنی!)

هفت اقلیم

اندر احوالات هفت اقلیم از زمین و آسمان ،مردمان و شهرمان و...(از هر دری سخنی!)

هفت اقلیم

اندر احوالات هفت اقلیم از زمین و آسمان ، مردمان و شهرمان ،و هر آنچه که از شنیدنی ها و دیدنی ها و خواندنی ها مرا خوش و شاید ناخوش آید و خواهم که سخنی از آن به میان آورم ...

آخرین مطالب
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
کلمات کلیدی
آخرین نظرات

آخرین مطالب

۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۲ ثبت شده است

 

 

عجب تصویر معناداری!!! با اون نوشته ی انگلیسی معنادارش!!

In Guns We Trust ( اعتماد ما به اسلحه است!!!)

که کنایه ی است به جا  از جمله ی معروف روی دلار آمریکا:

In God we trust ( اعتماد ما به خدا است!!!)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

ایالات متحده آمریکا:

کشوری که به جنگ افروزی شهره است والبته به بهانه تراشی  جهت جنگ افروزی نیز شهره تر!!!

کشوری جنگ طلب و قلدر که بعد از جنگ جهانی دوم  هر چند سال یکبار به کشوری حمله ور شده!!!!

جنگ های (کره ، ویتنام، دومینیکن و گرانادا، پاناما،جنگ اول عراق ، بوسنی ،افغانستان ، جنگ دوم عراق)

کشوری که دیگران را ملزم میداند که باید از شورای امنیت سازمان ملل تبعیت کنند ولی آ«گاه که شورای امنیت مثلا با جنگ افروزی این کشور  مخالفت می کند می گوید:ما نیازی به مجوز سازمان ملل نداریم!!!!

کشوری که همیشه دم از دموکراسی می زند و و وظایف انسانی در قبال دیگر کشورها و ...د رحالی که خود عامل مستقیم و  البته غیر مستقیم بسیاری از جنگ های خانمان برانداز و کودتاها و اختلافات است!!!

عجب...!!! عجب دنیایی داریم ما انسان ها...زمین انسان هاست دیگر...!!!

------------------------------------

اطلاعات بیشتر:

15 فصل جامع از دروغ‌ها و نتایج جنگ‌های آمریکا

جنگ‌های مخفیانه آمریکا در 120 کشور جهان

------------------------------------------------

یک مسافر

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۲ شهریور ۹۲ ، ۱۴:۵۰
موسی علی نژاد

----------------------------------

دی ماه 91 پستی داشتم با عنوان "شرک ،بتمن و کودک "  درمورد تصاویر کتاب های کودک و دفاتر و ... که  تقریبا 100 درصد در اختیار شخصیت های کارتونی یا سینمایی غربی است! علیرغم ناراحت کننده بودن  آن مطلب ،خوشبختانه  نوشته ی زیر با اشاره به چند فعالیت فرهنگی مغفول مانده ،از بسیاری جهات خوشحال کننده و در تقابل با مطلب قبلی می باشد! نوشته ی حاضر در دو قسمت زیر به معرفی محصولات پنج تولید کننده ی ایرانی می پردازد.

دفاتر قاصدک  * دفاتر روشنا دفاترایام  * دفاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان * دفاتر شکرستان

تصویر مطلب"شرک ،بتمن و کودک "(دی ماه 91)

--------------------------------------------------------------

 

**نوشت افزارهای" قاصدک" ، "روشنا " و " ایام" با طرحهایی ایرانی اسلامی(طراحی و تولید شده توسط گروه" قاصدک" و  "روشنای زندگی" و " ایام")**

محصولات قاصدک

این روز ها می بینیم تبلیغات نسبتا زیادی را در مورد لوازم التحریر های ایرانی با تصاویر متناسب با فرهنگ و اخلاق ایرانی-اسلامی در تلویزیون می بینیم! یادمه سال گذشته دیدم یه گروهی از جوانان متعهد دفاتر و کیف مدرسه هایی با طرحهای جذاب  ایرانی اسلامی تولید کرده بودند که البته  در مورد تیراژ و قیمتش چیزی نمی دونم،ولی اونوقت کلی ذوق کردیم که بالاخره بعداز سالهای سال چنین حرکتی دیده شد! واقعا جای دولت و نهادهای فرهنگی دولتی در این زمینه در این سالها خیلی خالی بوده!گروه مذکور "قاصدک" نام داشته و امسال نیز کار ارزشمند فرهنگی خویش را ادامه می دهد . قاصدکی ها دو شخصیت دختر ثنا و ثمین و یک شخصیت پسر سینا رو طراحی کرده اند و در موقعیت های جالب و جذابی آنها رو به تصویر کشیده اند،موقعیت هایی متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی این مررز و بوم.

روش کار قاصدکی ها بدین گونه است  که روی سه شخصیت متمرکز شده اند و می خواهند از این طریق آنها رو مطرح و در اذهان تثبیت کنند. که در جای خود بسیار ارزشمند است و برایشان آرزوی موفقیت می کنیم و خسته نباشیدی جانانه تقدیم آنها می کنیم!

سایت قاصدک

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

محصولات روشنا

به هر حال امسال خبردار شدیم که موسسه ای دیگر (روشنای زندگی)دفاتر و کیف مدرسه و ...با طرح های جذاب و جالب  و متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی  تولید نموده و چند روز قبل مراسم رونمایی ازاین محصولات برگزار شد. واقعا بعد از سالها خبر خوشحال کننده ای است که می بینیم به صورت وسیعی چنین اقدامی صورت گرفته و بدون شک ایرادات کار نیز در ادامه حتما رفع خواهد شد.

گویا گروه روشنا در کنار تاکید بر شخصیت های محدود  و تعریف آنهادر موقعیت های مختلف مثل قاصدکی ها ،با  شخصیت های پارسا(پسران) و پروانه ها(دختران)،تصمیم گرفته تا در زمینه های مختلف ،

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ شهریور ۹۲ ، ۱۰:۱۵
موسی علی نژاد