هفت اقلیم

اندر احوالات هفت اقلیم از زمین و آسمان ،مردمان و شهرمان و...(از هر دری سخنی!)

هفت اقلیم

اندر احوالات هفت اقلیم از زمین و آسمان ،مردمان و شهرمان و...(از هر دری سخنی!)

هفت اقلیم

اندر احوالات هفت اقلیم از زمین و آسمان ، مردمان و شهرمان ،و هر آنچه که از شنیدنی ها و دیدنی ها و خواندنی ها مرا خوش و شاید ناخوش آید و خواهم که سخنی از آن به میان آورم ...

آخرین مطالب
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
کلمات کلیدی
آخرین نظرات

آخرین مطالب

۸ مطلب در مرداد ۱۳۹۱ ثبت شده است

چه راحت می توان با یک نقطه از "خدا"،"جدا" شد...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۱ ، ۱۵:۰۳
موسی علی نژاد

                                        

عجب دنیایی داریم!
درحالی که:
 120 کشور عضو  جنبش غیر متعدها هستند 
 اکنون ایران محل برگزاری اجلاس این جنبش است
نزدیک 100 کشور در این اجلاس شرگت خواهند کرد
از این 100 کشور 41 یا 42 کشور در سطح عالی (رئیس جمهور و معاون اول و ...)شرکت می کنند
21 کشور در سطح وزیر امور خارجه شرکت می کنند
 و درحالی که این کشورها قسمت بزرگی از اعضای سازمان ملل را تشکیل می دهند
آقای بان کی مون دبیر کل سازمان ملل متحد  برخلاف اعلام قبلی از حضور در این اجلاس انصراف می دهد(پس یعنی فشارهایی در پشت پرده و  آشکارا نیز در جریان است)
عجب دنیایی داریم!در حالی که دبیر کل سازمانی که هدفش برقراری صلح و امنیت جهانی است  باید حتما در چنین جمع بزرگی از کشورهایجهان شرکت کند، اما شرکت نمی کند!!!
آیا دلیلی جز این دارد که جمهوری اسلامی ایران میزبان این اجلاس است!!! چنین سازمان مللی واقعا نوبر است...
تازه  بعضی کشورها خواسته اند تا اسامی آنها به عنوان شرکت کننده در اجلاس تهران مطرح نشود تا مبادا فشاری باعث انصراف آنها شود.
عجب آزادی خوبی در دنیا حاکم است...!!
عجب دنیایی داریم...!!
(البته امروز ساعت حدود 6 عصر  خبری دیدم که می گفت  برخلاف شایعات ، حضور  دبیرکل سازمان ملل در این اجلاس  قطعیه  .  این البته درست ترین کاریه که دبیر کل چنان سازمانی باید انجام بده  چون نیامدنش به دلایل بالا هیچ توجیه منطقی نداره)عجب دنیایی داریم!   (1)   *دبیرکل سازمان ملل و ایران*
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۱ ، ۱۵:۰۲
موسی علی نژاد

در فیلم شکارچی شنبه،که در مورد تفکرات افراطی صهیونیست های جنایتکار است خاخام بزرگ (روحانی دینی ) یهودیان در روز شنبه با یارانش به  زمین های فلسطینیان هجوم برده  و به کشتار مسلمانان فلسطینی می پردازند در حالی که روز شنبه در دین آنها روز استراحت و آرامش است(جزو ده فرمان  خدا است) وقتی کسی به او می گوید امروز شنبه است جواب می دهد:به خاطر رضای خدا تلاش و فعالیت در روز شنبه رو حلال اعلام می کنم (یا می کنیم)!!!! اینه که اسم فیلم شده شکارچی شنبه.فیلم به نوعی  به جریان تاریخی قوم یهود اشاره کرده که آنها یه روزگاری  نباید در روز شنبه از دریا ماهی می گرفتند( حکم خدا بوده)ولی به خاطر طمع زیاد اومدند چند نهر کشیدند  از دریا به خشکی و  جمعه شب ها راه نهر رو باز می کردند وآب دریا و ماهیانش!! روز شنبه می اومد اونجا و یهودیان هم  اصلا  دست به اونا نمی زدند و می گفتن امروز نباید ماهی گرفت!!  بکشنبه می رفتند راه نهر رو می بستند و ماهی ها رو می گرفتند  و می گفتند ما به دستور خدا عمل کردیم!!! هم خدا رو  می خواستند هم خرما رو!!!!
خدا مردم جهان را از شر این  جنایتکاران حفظ کند.
به خاطر رضای خدا...حکم خدا را زیر پا می گذاریم!!!!
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مرداد ۹۱ ، ۱۴:۲۳
موسی علی نژاد
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مرداد ۹۱ ، ۱۴:۲۲
موسی علی نژاد

سلام

فردا پنج شنبه شب ساعت 10 شبکه ای اول فیلم سینمایی شکارچی شنبه رو به مناسبت روز جهانی قدس پخش می کنه .(تکرارش جمعه ساعت 4 بعد از ظهر) و اون  طور  که توو تبلیغات تلویزیونیش دیدم د رمورد صهیونیست ها و تفکرات و جنایاتشونه ...فکر می کنم باید فیلم جالبی باشه  .
(...این فیلم ماجرای استحاله فکری و ذهنی این کودک و حرکت از فطرت پاک انسانی تا تبدیل شدن به موجودی خشن، خطرناک و خونریز است ویکی پدیا) 
 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مرداد ۹۱ ، ۱۴:۲۱
موسی علی نژاد

سلام.چند روز پیش(شنبه عصر حدود ساعت 5 )زمین استان مان (آذربایجان شرقی) در شهرستان های اهر ،ورزقان و هریس به شدت لرزید و متاسفانه تعداد زیادی از هموطنان در این حادثه داغدار گردیده و دچار جراحت و اسیب و خسارت شدند.خدا رفتگان را بیامرزد و به بازماندگان صبر و شکیبایی عنایت فرماید.

آنچه اکنون مهم و ضروری است یاری رساندن به بازماندگان است...باید شتافت ای هموطن...پس یا علی 
 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مرداد ۹۱ ، ۱۴:۲۰
موسی علی نژاد
بسم الله
همه  در این دنیا مسافریم
آن که دانست دلش را برمی دارد و با پای خود می رود..
"یک مسافر"
۱۶ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰ ۲۳ مرداد ۹۱ ، ۱۴:۱۸
موسی علی نژاد